TOPlist

Omsi tvorba objektu

Pokud máte problém týkající se hraní OMSI, sdělte ho zde.
Pravidla fóra
Pouze modrá obloha po načtení mapy? Mapu projeďte MapToolem, chybějící objekty a spliny napište do fóra Hledám. Pokud nic nechybí a máte pouze modrou oblohu, napište dotaz sem.

Přikládejte logfile (do tagu CODE).

Omsi tvorba objektu

Příspěvekod MatyRosecky » 12 čer 2017 22:06

Dobrý večer, toto se týká tohohle videa: https://www.youtube.com/watch?v=QmhgZCEiHVE
Já s tím mám problém - v Omsi editoru se mi ten objekt nezobrazí - v mapě - když dám N a pohybuju po mapě myší, tak se nahoře (v červeným textu) sice objevuje poloha objektu, ale ten objekt je "neviditelný". Toto jsem již psal pod video, ale tam mi někdo odepíše 1x za rok - prostě dlouhé čekání, zatímco tady mi s tím někdo poradí rychle, a většinou tomu dost rozumí - proto to píšu i sem... Mimochodem - log nepřidávám, protože i když se v logech nevyznám, tak myslím, že editor logy nezapisuje... a pro info - mám OMSI 2 ver. 2.2.032 (někdo se mě ptal, proč mám tak starou verzi ( myslím že je stará) , to jsem vysvětloval tady: viewtopic.php?f=32&t=11185&p=277871#p277871 ).
MatyRosecky
Objevující člen
Objevující člen
 
Příspěvky: 46
Registrován: 20 pro 2016 23:19

Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků