TOPlist

Nefunkčné hlásenie a BUSE na mape AFG Prague Citybus

Pokud máte problém týkající se hraní OMSI, sdělte ho zde.
Pravidla fóra
Pouze modrá obloha po načtení mapy? Mapu projeďte MapToolem, chybějící objekty a spliny napište do fóra Hledám. Pokud nic nechybí a máte pouze modrou oblohu, napište dotaz sem.

Přikládejte logfile (do tagu CODE).

Nefunkčné hlásenie a BUSE na mape AFG Prague Citybus

Příspěvekod FifoSK » 18 led 2022 20:08

Dobrý deň, mám taký problém na mape AFG Prague Citybus, že keď si vyberiem krátky autobus Karosu tak BUSE fungujú tak že napíšu Linku smer a bliká tam Přes zastávky hlásenie mi funguje iba do polovice trasy a vnútorné BUSE píše konečnú + linku a nič iné a v kĺbových autobusoch mi to napíše iba linku ani konečnú nenapíše a hlásenie pre istotu nefunguje už vôbec. Ďakujem za akú kolvek radu
FifoSK
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 1
Registrován: 18 led 2022 20:03

Re: Nefunkčné hlásenie a BUSE na mape AFG Prague Citybus

Příspěvekod TondaMaslo » 19 led 2022 21:45

hm. Víš co je to HOF?
Pokud ne: zjisti si tou autobusů záleží jestli jsi do busu s ANNAX dal BUSE HOF, tak se ti nezobrazí linka, pokud jsi dal BUSE HOF do autobusu s BUSE (to stejný s ANNAX), tak nvm. A s tím hlášením: některý busy mají ve složce sound složku ansagen, do které to hlášení musíš nahrát.
Karosa lover
Uživatelský avatar
TondaMaslo
Rozkoukaný člen
Rozkoukaný člen
 
Příspěvky: 82
Registrován: 06 lis 2021 14:21

Re: Nefunkčné hlásenie a BUSE na mape AFG Prague Citybus

Příspěvekod Duchtory » 20 led 2022 08:10

Spíš si to musíš nastavit přes ten palubák a ne přes tu alt nabídku. Pokud to chápu správně tak tohle s HOFkem nemá nic společnýho.
Uživatelský avatar
Duchtory
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 443
Registrován: 25 říj 2018 18:03


Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron