TOPlist

Blender

Tato sekce je pro ty, co hledají něco ohledně OMSI.
Pravidla fóra
Delší seznamy hledaných objektů/splin zavírejte do tagu CODE.

Re: Blender

Příspěvekod Pall » 29 dub 2011 23:40

Ale to víš že jo. Že to má cenu pro ostatní popřípadě pro kolegiální morální podporu, ale nemá to cenu pro dotyčnýho, na kterýho reaguješ. Ten skončí u první věty a dál nečte. A má vystaraný. Podle mě aj Rohatej jen cosi dodal, jelikož věřím, že Rohatýmu i Tobě za to dotyčný v podstatě nestojí. I když ty rád slohovky. Vím:)
Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Pall
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 3230
Registrován: 06 dub 2011 19:46
Bydliště: LOS BRNOS! Samosprávou pasované na Vznešené Království Velkomoravské Říše

Re: Blender

Příspěvekod wtfmatlas » 30 dub 2011 20:25

No díky za to že jsi mi řekl abych se sklidnil já jsem se choval jako vůl a ty jsi mě spařil a nemám ti to zazlý
Tímto se omlouvám všem koho jsem urazil a za moje unáhlené chování ....

spousta lidí si myslelo ,že to číst nebudu , ale přečtu si názory lidí ... byl jsem trochu naprdnutej a tak jsem si to vylil takhle ....
rád bych uvítal jakoukoliv pomoc jak morální tak fyzickou vím ,že jsem si to u vás poťal ,ale mrzí mě to ,že jsem hned vijížděl na ''Rohatej'' promiň ....
wtfmatlas
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 24
Registrován: 24 dub 2011 01:08

Re: Blender

Příspěvekod Rohatej » 01 kvě 2011 21:14

Já jsem schopnej odpustit a dát ti druhou šanci, ale už nevim, jestli se ti dá věřit.
Uživatelský avatar
Rohatej
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 3889
Registrován: 11 dub 2011 22:08
Bydliště: Pardubice

Re: Blender

Příspěvekod wtfmatlas » 02 kvě 2011 07:01

Tak to si myslim ,že o tom přemýšlíš oprávněně nechám to na tobě ;) třeba tě něco přsvědčí ,že dá ...
wtfmatlas
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 24
Registrován: 24 dub 2011 01:08

Předchozí

Zpět na Hledám

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron