TOPlist

Blender

Tato sekce je pro ty, co hledají něco ohledně OMSI.
Pravidla fóra
Delší seznamy hledaných objektů/splin zavírejte do tagu CODE.

Blender

Příspěvekod wtfmatlas » 28 dub 2011 17:23

Chtěl bych se zeptat zda tu umí někdo hodně dobře pracovat s blenderem ??
děkuju :)
wtfmatlas
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 24
Registrován: 24 dub 2011 01:08

Re: Blender

Příspěvekod Rohatej » 28 dub 2011 20:19

A na co ti to tak asi bude. Chceš něco vytvořit, tak se uč jak. A nedávej za x hodin práce 3 kila (a ty prachy ani nejde, ale je to trapné).
Uživatelský avatar
Rohatej
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 3889
Registrován: 11 dub 2011 22:08
Bydliště: Pardubice

Re: Blender

Příspěvekod wtfmatlas » 29 dub 2011 06:14

Pokud nechceš pomoct mlč ;) já jsem nepřišel poslouchat samí keci ... je vidět jak je tu spousta lidí sobeckých ,když nechce pomoct chápu že nechce , ale tak kurva sme lidi a pomoct by sme si mohly .... chápu ty co mi nechtěl pomoct ,ale nechápu ty co jenom debilně kecaj .. tyk prosím drž hubu a dej si nohy do tepla ;)
wtfmatlas
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 24
Registrován: 24 dub 2011 01:08

Re: Blender

Příspěvekod Rohatej » 29 dub 2011 09:57

A že by ještě někdo pomáhal člověku, co hned začne druhým nadávat. NA takový je asi každej zvědavej. :)
Uživatelský avatar
Rohatej
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 3889
Registrován: 11 dub 2011 22:08
Bydliště: Pardubice

Re: Blender

Příspěvekod KingFrame » 29 dub 2011 12:51

wtfmatlas:
No, chlapče, opravdu koukám, že Tě rodiče asi moc věcí nenaučili, tedy minimálně ne slušnému chování a pokoře. Takže matláku, ano, podle mého jsi obyčejný matlák a buran, když se vyjadřuješ tak jak jsi předvedl. Nepochopil jsi co Ti Rohatej tím chtěl říci, pravda, on to možná napsal dost neohrabaně, ale kdyby si zapřemýšlel(chápu na Tebe je asi přemýšlení moc složité), přišel by si na to také. Rohatej Ti chtěl říci, že i kdyby tady byl někdo, kdo perfektně ovládá Blender, může Ti maximálně poskytnout obecné rady, ty samé rady ovšem najdeš na internetu a v různých návodech, nic jiného Ti bohužel dát nikdo nemůže a to nikoli proto, že by byl snad sobecký, jak se tady Ty pokoušíš ostatním drze podsouvat, ale proto, že kdykoli budeš mít nějaký problém, ten dotyčný vedle Tebe nesedí a tudíž nemůže vědět co přesně jsi udělal za operaci nebo úkon a jestli si to náhodou někde v nějakém podstatném detailu neudělal špatně, zrovna tak ani nemůže vědět jestli to není vina operačního systému nebo čehokoli ve Tvém počítači a o pět ze stejného důvodu, protože tam prostě není a zapomeň rychle na to, že mu bude stačit když mu to popíšeš třeba i tady na fóru. On to nemůže na Tvém počítači, ve stejnou chvíli, za stejných podmínek vyzkoušet a proto Ti ani nemůže dát nic jiného než obecnou radu a budeš tady pak takovému opět svým "velice jemným a inteligentním" způsobem spílat, že "blbě kecá"? Nemusíš mi věřit, ale takhle na "dálku" prostřednictvím fóra nebo jakékoli nepřímé komunikace a nemožnosti si to odzkoušet se strašně špatně radí. Čili, nehledej v tom žádnou sobeckost nebo neochotu Ti pomoci i když pravdu má Rohatej v tom, že po tom vystoupení co jsi tady předvedl se těžko najde někdo ochotný, ochotný ano, ale leda tak nakopat Tě do pr*ele.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
KingFrame
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 245
Registrován: 11 dub 2011 23:03
Bydliště: Praha

Re: Blender

Příspěvekod shitman » 29 dub 2011 15:29

KingFrame píše:...po tom vystoupení co jsi tady předvedl se těžko najde někdo ochotný, ochotný ano, ale leda tak nakopat Tě do pr*ele.


Kurňa Kingframe, s každym dalšim příspěvkem z tebe mam větší a větší respekt. :D
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

Re: Blender

Příspěvekod DIMI » 29 dub 2011 17:19

Uvažujte, jak se projevujete... Chápu Mamlase, že neuí modelovat a nemá na to se to naučit jen tak čtením návodů a věnování tomu desítky hodin, což nedokážu ani já, ale chce si vytvořit mapu s reálnými objekty, tak mu nezbývá nic než to takhle zkusit (ikdyž prezentovat se jeho žádost dá lépe).. Co kdokoliv z vás ví, třeba kdyby mu ty objekty někdo udělal mohla by to být nejlepší mapa do OMSI... Nikdy nevíte...

Je potřeba mu slušně vytvořit, že takové člověka najde opravdu velice těžko a na 90% ne takovýmhle způsobem.. To jedině kdyby takový člověk žil v Liberci a chtěl dělat do OMSI nebo mít nějaký kontakt na nějakého modeláře z jiné stránky nebo kamaráda.. Ikdyž ani to není všechno, já sice mám kontakty, ale zase jsem línej je využít a nemám čas na to si konečně začít dělat vlastní mapu, idkyž bych moc chtěl
DIMI
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4355
Registrován: 06 bře 2011 18:23
Bydliště: Praha

Re: Blender

Příspěvekod Rohatej » 29 dub 2011 20:16

Já opravdu občas reaguju neohrabaně (hlavně píšu tak, jak mi zobák narost). Ale jde o to, jak se tady od začátku prezentoval. Když by na to přišlo, klidně bych byl ochotnej nějaký objekty z Liberce udělat. Jedna věc je, že tam občas mám cestu, to město trochu znám a mám ho i rád (v jednu chvíli jsem se tam chtěl i přestěhovat). Ale s takovýmto přístupem bych ho opravdu nejraději akorát nakopl.
Uživatelský avatar
Rohatej
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 3889
Registrován: 11 dub 2011 22:08
Bydliště: Pardubice

Re: Blender

Příspěvekod Pall » 29 dub 2011 22:35

Kingu. Já ti někdy nevím. Podivej se na tu svou biblu a zeptej se sám sebe. Má to smysl sepsat tak dlouhý srdce roucí příspěvek??? Myslíš že dotyčný to bude číst?:) Nevím mě by se nechtělo, ale seš to Ty no:)
Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Pall
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 3230
Registrován: 06 dub 2011 19:46
Bydliště: LOS BRNOS! Samosprávou pasované na Vznešené Království Velkomoravské Říše

Re: Blender

Příspěvekod KingFrame » 29 dub 2011 23:11

Pall:
To víš, že to má cenu, vždycky když se tady někdo začne předvádět jako mamlas a zbytečně někoho napadat. Čert mě může vzít když slyším žvásty typu jak je kdo sobecký a, že nepřišel poslouchat samé kecy nebo, že snad má někdo držet hubu, přitom sám něco chce a o něco žádá, nota bene ještě má hubu na někoho kdo se mu to snažil vysvětlit? Dlouhé to asi je, ale to proto, aby tam bylo vysvětleno vše a víc k tomu nemíním dodávat i kdyby měl dotyčný námitky, jak vidíš, Rohatej byl stručný a kam to vedlo? Co mi ovšem nedošlo, že to někdo vezme jako vyvolávání "flamewar" to nebyl nikdy můj záměr a stejně tak mě zaráží, že ještě mi někdo spílá když se někoho zastanu. Takže, aby bylo jasno, stejně jako Rohatej si řeknu co mám na jazyku, ne, skutečně nejsem diplomat, to víš sám moc dobře, ale pokaždé když někdo někoho bezdůvodně napadne, dám mu to sežrat, to ať si laskavě uvědomí i ten kdo by chtěl říkat něco o tom, že se mám starat jen o své příspěvky. Nic neudělat a jen nečině přihlížet a myslet si, že naprosto vše se vyřeší jen slušně, může jen hlupák nebo naivní člověk.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
KingFrame
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 245
Registrován: 11 dub 2011 23:03
Bydliště: Praha

Další

Zpět na Hledám

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků