TOPlist

Liberec

Tato sekce je pro ty, co hledají něco ohledně OMSI.
Pravidla fóra
Delší seznamy hledaných objektů/splin zavírejte do tagu CODE.

Re: Liberec

Příspěvekod wtfmatlas » 14 kvě 2011 00:10

Čas by na tvorbu Fügnerovi a Ještědu by byl , ale jelikož jsem velice chápavý člověk , který má strpění sr*** se v blenderu tak to hotové není ... Takže tímto sorry za svou demenci ... :)
wtfmatlas
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 24
Registrován: 24 dub 2011 01:08

Re: Liberec

Příspěvekod Dom » 01 čer 2011 16:06

Tak já se na to těším velice moc,nejsem modelář,ani s tím neumím,tak nemůžu nabídnout pomoc,ale zaručit vám můžu,že hned jak bude chci ji mít!! K Liberci mám velice dobrý vztah.(Nej město v ČR) :D Sice tam busem moc nejezdím spíš tramvají,tak neznám čísla linek,ale ty názvy ulic,křižovatek,.. znám moc dobře. :) Držím palce a už se na to těším.
Uživatelský avatar
Dom
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 787
Registrován: 01 čer 2011 13:52
Bydliště: Liberec

Re: Liberec

Příspěvekod wtfmatlas » 03 čer 2011 09:12

Tak to ti děkujeme za podporu a máš to teda už zamluvený první vydanou verzi teda dostaneš první ty ;) Jsem rád za tvoje nadšení :)
A doufáme , že se ti bude líbit ;)
wtfmatlas
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 24
Registrován: 24 dub 2011 01:08

Re: Liberec

Příspěvekod Tomko00 » 03 čer 2011 14:35

wtfmatlas píše:Tak to ti děkujeme za podporu a máš to teda už zamluvený první vydanou verzi teda dostaneš první ty ;) Jsem rád za tvoje nadšení :)
A doufáme , že se ti bude líbit ;)

Mohol by som ti s tím pomôcť, zdá sa mi, že v Google sketch up je Fugnerova už vymodelovaná, dnes ju skúsim nájsť, keď nájdem, pošlem ti ju! :) Inak mám fotky z Liberca a viem ako vyzerá aspoň okolie Fugnerovej.
Tomko00
Veterán
Veterán
 
Příspěvky: 8865
Registrován: 22 dub 2011 19:08
Bydliště: Košice

Re: Liberec

Příspěvekod Deiv » 03 čer 2011 14:40

Už máte něco hotového?? Taky se na tu mapu moc těším...... :-D ještě se chci zeptat kdo je z Liberce a měl už možnost jet s 610?? jak se vám s ní jelo? Mě přijde že ta převodovka je strašná tak chci slyšet váš názor
"If it´s not Boeing, I´m not going!"
Uživatelský avatar
Deiv
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2880
Registrován: 13 dub 2011 16:25
Bydliště: Liberec

Re: Liberec

Příspěvekod wtfmatlas » 03 čer 2011 16:33

Tomko00 píše:
wtfmatlas píše:Tak to ti děkujeme za podporu a máš to teda už zamluvený první vydanou verzi teda dostaneš první ty ;) Jsem rád za tvoje nadšení :)
A doufáme , že se ti bude líbit ;)

Mohol by som ti s tím pomôcť, zdá sa mi, že v Google sketch up je Fugnerova už vymodelovaná, dnes ju skúsim nájsť, keď nájdem, pošlem ti ju! :) Inak mám fotky z Liberca a viem ako vyzerá aspoň okolie Fugnerovej.

No to by jsi byl moc hodnej Tady máš na nás e-mail : Nickerick66@gmail.com nebo martiniel2@hotmail.com snad si vybereš A fakt díky moc .
wtfmatlas
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 24
Registrován: 24 dub 2011 01:08

Re: Liberec

Příspěvekod wtfmatlas » 03 čer 2011 16:38

Deiv píše:Už máte něco hotového?? Taky se na tu mapu moc těším...... :-D ještě se chci zeptat kdo je z Liberce a měl už možnost jet s 610?? jak se vám s ní jelo? Mě přijde že ta převodovka je strašná tak chci slyšet váš názor

Zdravím, tady nick66 :) Pokud myslíš 610 - autobus s reklamou JABLOCOM, tak ano, to je hrozné... zvlášť když s tím někdo neumí řídit a cuká to jak ****. Já jsem letěl pomalu přes celej autobus :D Jinak s tím Libercem, mám hotovou tu druhou mapu, každou chvílí jí dám na net, jen co nastavím jízdní řády :) Děkuju za nadšení ;) Přeji hezký den
wtfmatlas
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 24
Registrován: 24 dub 2011 01:08

Re: Liberec

Příspěvekod shitman » 03 čer 2011 16:40

wtfmatlas píše:...Nickerick66@gmail.com nebo martiniel2@hotmail.com...

Vy se nepoučíte, co? :) http://forum.omsi.cz/subdom/forum/viewtopic.php?f=6&t=246&start=20
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

Re: Liberec

Příspěvekod Tomko00 » 03 čer 2011 18:04

wtfmatlas píše:No to by jsi byl moc hodnej Tady máš na nás e-mail : Nickerick66@gmail.com nebo martiniel2@hotmail.com snad si vybereš A fakt díky moc .

Môže byť?
ScreenHunter_01 Jun. 03 18.00.jpg
Tomko00
Veterán
Veterán
 
Příspěvky: 8865
Registrován: 22 dub 2011 19:08
Bydliště: Košice

Re: Liberec

Příspěvekod wtfmatlas » 03 čer 2011 20:04

Tomko00 píše:
wtfmatlas píše:No to by jsi byl moc hodnej Tady máš na nás e-mail : Nickerick66@gmail.com nebo martiniel2@hotmail.com snad si vybereš A fakt díky moc .

Môže byť?
ScreenHunter_01 Jun. 03 18.00.jpg

Wow hochu ty jsi dobrej borec ;) Díky moc ;) ...
wtfmatlas
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 24
Registrován: 24 dub 2011 01:08

PředchozíDalší

Zpět na Hledám

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků