TOPlist

[PeDePe] Control Center Simulator (EA: 13. prosince)

České forum pro OMSI Multiplayer

[PeDePe] Control Center Simulator (EA: 13. prosince)

Příspěvekod TheFloxiCz » 15 zář 2019 15:37

Control Center Simulator
Oficiální web: PeDePe
Cena: Klikni
Datum vydání: 13.prosince 2019 (Early Access) v případě Deluxe verze, Q1 2020 v případě Standard verze
Program bude v češtině: Ano
Kde koupit? ZDE

Control Center Simulator - O co se jedná?
Tento program slouží pro uspořádání "eventů" v OMSI 2, respektive pro "hromadnou jízdu". Víceméně by se dalo říci, že je to vlastně jednorázová akce s nějakým určitým časem konání, na určité mapě se spoustou OMSI 2 hráčů. V libovolný čas bude možné zahájit event, kam se bude moci připojit omezený počet lidí (soukromá akce - 4 hráči + dispečer, veřejná akce - 32 hráčů + dispečer?). V průběhu akce se hraje pouze jedna mapa, nelze hrát vícero map. Výběr mapy závisí na pořadateli eventu. V průběhu jízdy můžete přes vysílačku komunikovat s ostatními řidiči nebo v případě potíží s dispečerem. Při jízdě se mohou objevit i různé náhodné eventy, jako například revizoři, porucha, zdravotní indispozice pasažéra a další. V takovém to případě je nutno kontaktovat dispečera, který rozhodne o dalších krocích.

Program bude možné spojit s BBS, takže se budou moci zaznamenávat statistiky do Vašeho profilu.


PeDePe před chvílí oznámilo jejich nový "addon" pro OMSI 2.

Obrázek

You wanted to have it, here it comes: The new Control Center Simulator for OMSI 2!

You have the choice: Join a control center event as a bus driver at any time and be part of it! Work together with the control center to complete your shifts perfectly and get the passengers to their destination safely and on time. Besides, you can talk to the other bus drivers and with the control center by radio.

Are you more interested in management and solving challenging tasks? Then set up your own control center event alone or together with friends and get into the role of the manager! Schedule tours for real drivers, keep an eye on the fleet and master exciting challenges in cooperation with your bus drivers. Can you satisfy both your drivers and passengers and handle any unforeseen events?

The Early Access of the Control Center Simulator for OMSI 2 starts in the 4th quarter of 2019. All features and details will be announced in the following weeks. Stay curious!
Naposledy upravil TheFloxiCz dne 29 lis 2019 22:45, celkově upraveno 5
TheFloxiCz
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1925
Registrován: 25 kvě 2014 22:21

Re: [PeDePe] Control Center Simulator (Work in progress/WIP)

Příspěvekod Mr.BigPig » 16 zář 2019 11:10

Tak to vypadá hodně zajímavě ale zajímá mě cena téhle srandy
Retardátor 3000
Aneb prostě hůmorník
Uživatelský avatar
Mr.BigPig
Objevující člen
Objevující člen
 
Příspěvky: 51
Registrován: 31 kvě 2018 19:27
Bydliště: Ostrava Mariánské hory

Re: [PeDePe] Control Center Simulator (Work in progress/WIP)

Příspěvekod TheFloxiCz » 24 říj 2019 14:21

Control Center Simulator
Dostupnost: Steam, Aerosoft, PeDePe (zatím nelze zakoupit)
Cena: Neznámá
Datum vydání: Q4 2019
Program bude v češtině: Ano


GAMEPLAY
Po oznámení Control Center Simulatoru pro OMSI 2 bychom Vám rádi sdělili nějaké informace týkající se hratelnosti.

Eventy mohou být pořádány a vytvořeny kýmkoliv. Při vytvoření budete moci zvolit datum, čas, dobu trvání a mapu. Organizátor eventu, hráč nebo společnost, bude moci připravit různé vozidla, které budou muset být použity v eventu. Ostatní hráči se mohou eventu účastnit. Všechny vytvořené eventy budou s reálnými hráči, nikoliv s virtuálními řidiči!

V průběhu konání eventu je organizátor nebo manažer zodpovědný za přidělování směn účastníkům. Všechny účastníky eventu bude možné sledovat na mapě. Budete také moci s nimi komunikovat.

ObrázekKOMPATIBILITA S BBS (Bus Company Simulator)
Program samozřejmě bude kompatibilní s našemi ostatními, tj. Bus Company Simulator a OmniNavigation.

Každý event bude moci být propojen se společností. V tomto případě bude 50 % výdělku za celý event převeden do společnosti po skončení eventu. Výhodou je, že společnost může využít své stávající vozidla pro event. Tyto zvolená vozidla nebudou moci být využity ve společnosti v průběhu eventu.
Zbytek výdělku poputuje mezi ostatní hráče, kteří se zúčastnili eventu. Každý dostane tyto peníze na svůj soukromý profil v Multiplayeru.

Obrázek


Kontrola jízdenek - revizoři
Organizátor nebo manažeři budou zodpovídat za koordinaci revizorů. Bude možné poslat jednoho revizora nebo celý team na vybranou zastávku. Budete moci rozhodnout, zda revizoři zůstanou na jedné zastávce a budou kontrolovat všechny projíždějící autobusy nebo na jedné zastávce nastoupí a vystoupí na další. Hráči budou o revizorech informováni o jejich akci prostřednictvím vyskakovacích oken.

Systematické kontroly revizorů mohou vygenerovat peníze navíc v průběhu eventu. Musíte také brát v potaz výplatu jednotlivých revizorů. Před samotnou kontrolou by tedy bylo vhodné promyslet počet vyslaných revizorů v závislosti na počtu cestujících nebo projíždějících hráčů

Obrázek
Obrázek


PŘEHLED
Všechny budoucí eventy bude možné vidět v přehledu, ve kterém budou detailní informace ke každému eventu. V přehledu uvidíte všechny budoucí veřejné eventy, které se budou kdy konat. Do nich se budete moci přihlásit. Mimo jiné také uvidíte počet účastníků, kdo event pořádá a v jakém jazyce bude probíhat komunikace.

Obrázek


NÁHODNÉ UDÁLOSTI
V průběhu eventu mohou také kdykoliv nastat nepředvídatelné náhodné události. V takovém případě musí řidič kontaktovat dispečink a popsat situaci. Dispečink na základě obdržených informací zavede příslušné opatření. Dispečink bude moci na Vaše místo posílat policii kvůli šarvátkám v autobusu, záchranku v případě zdravotních problémů cestujícího nebo mechanika při závadě na autobusu. Každá z těchto události zabere několik minut. Dispečer bude muset promyslet, na jaké zastávce se má událost vyřešit, aby nedošlo k velkému zpoždění.

Zejména v případě naléhavých problémů, jako je například záchranná služba, bude potřeba urychleně a dobře komunikovat s dispečinkem, aby byla událost co nejlépe zvládnuta.

ObrázekVšechny novinky jsou dostupné Facebooku PeDePe GbR!
TheFloxiCz
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1925
Registrován: 25 kvě 2014 22:21

Re: [PeDePe] Control Center Simulator (Work in progress/WIP)

Příspěvekod TheFloxiCz » 19 lis 2019 19:29

HLASOVÁ KOMUNIKACE
V Control Center Simulatoru je hlasová komunikace jeden z nejdůležitějších prvků a funkcí vůbec. S hráči budete moci komunikovat prostřednictvím počítače a Vašeho mikrofonu. Nemáte mikrofon? Nevadí! Komunikace bude možná i přes Váš chytrý telefon s operačním systémem Android nebo iOS.
V programu budou vytvořeny 2 kanály prostřednictvím nichž budete moci komunikovat se všemi účastníky (veřejný) nebo s dispečinkem (soukromý). Pro dispečink je zaveden speciální hlasový kanál, který slouží pro řešení různých problémů. V tomto kanále bude fungovat tzv. žádost. V případě, že dispečink již s někým hovoří, budete další na řade a budete muset vyčkat. Jako dispečer budete mít celkový přehled o všech hlasových kanálech, jako například jak dlouho hráč čekal, jak dlouho již komunikuje atp.

Obrázek

APLIKACE PRO MOBILY
Při vydání programu jsme samozřejmě mysleli i na mobily. Aplikace bude dostupná pro systém Android a iOS*. V aplikaci budou až na výjimky dostupné stejné funkce (převážně pro ovládání, aplikace program nenahradí!) jako na počítači. Od statistik až po volání s ostatními řidiči nebo dispečery. V aplikaci také bude možné ovládat IBIS** a pokladnu nebo například dveře. Ostatní údaje jako rychlost, čas, obsazenost nebo teplota budou také dostupné.

* Hlasová komunikace nemusí být z počátku vydání dostupná pro iOS
** Kompatibilní pouze se scripty IBISu určených pro OMSI 2


Obrázek


3D PROSTŘEDÍ
Simulátor také nabídne 3D prostředí ve kterém bude možné vidět ostatní hráče (jedná se pouze o prostředí mimo OMSI 2)! Pro tento program bude speciálně upravená mapy s garážemi, servisem a administrativní budovou.
Jakmile se připojíte do eventu, objevíte se v kanceláři, kde si vyberete/dostanete směnu od dispečera, poté si můžete dojít pro svůj autobus. Jakmile si vyberete autobus, klasicky se spustí OMSI 2. Jako vždy bude možné odjet více směn ve hře bez ukončení OMSI 2.

Exklusivní beta začíná v prosinci 2019!

Obrázek
Obrázek
Obrázek


VELKÝ UPDATE PRO BBS
Současně s Control Center Simulatorem vyjde i obrovský update pro Bus Company Simulator.
Seznam změn:
- Nová administrativní budova
- Velká optimalizace načítacího času
- Nové postavy
- Nové customizovatelné fičury: - Vlastní uvítací zpráva, Vlastní obrázky pro obrazy v garážích?
- Zvětšená oznamovací tabule
- Nová vegetace
- Zobrazování aktuálního času
- Nové židle nebo stojany s PC (+ oprava chyb při sednutí)
- Kompletně revitalizované UI (Uživatelské rozhraní) s novými notifikacemi
- Nové hlavní menu
- Upravená servisní garáž
- Změněné zvuky při chůzi
- Změněný denní a noční cyklus
- Velká oprava chyb
Naposledy upravil TheFloxiCz dne 30 lis 2019 00:09, celkově upraveno 1
TheFloxiCz
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1925
Registrován: 25 kvě 2014 22:21

Re: [PeDePe] Control Center Simulator (EA vydání: 13. prosin

Příspěvekod TheFloxiCz » 28 lis 2019 21:11

phpBB [video]


PeDePe dnešním dnem oznámilo vydání programu, který vyjde již 13.prosince 2019. Avšak nejedná se o finální verzi, nýbrž Early Access!

Zakoupit program si lze už nyní!
Cena:
Obrázek
Kde koupit?
FAQ** Seznam kompatibilních map ze nalézt ZDE (nové mapy se přidávají pravidelně, synchronizováno s BBS)
*** V případě Deluxe verze bude program ke stažení 13.prosince 2019
**** V případě standardní verze bude přibližné vydání oznámeno příští rok (standardní verzi momentálně nelze zakoupit)
TheFloxiCz
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1925
Registrován: 25 kvě 2014 22:21


Zpět na Advanced Omnibus Driver

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník