TOPlist

[PeDePe] Control Center Simulator (Work in progress/WIP)

České forum pro OMSI Multiplayer

[PeDePe] Control Center Simulator (Work in progress/WIP)

Příspěvekod TheFloxiCz » 15 zář 2019 15:37

Control Center Simulator
Dostupnost: Steam, Aerosoft, PeDePe (zatím nelze zakoupit)
Cena: Neznámá
Datum vydání: Q4 2019
Program bude v češtině: Ano



PeDePe před chvílí oznámilo jejich nový "addon" pro OMSI 2.

Obrázek

You wanted to have it, here it comes: The new Control Center Simulator for OMSI 2!

You have the choice: Join a control center event as a bus driver at any time and be part of it! Work together with the control center to complete your shifts perfectly and get the passengers to their destination safely and on time. Besides, you can talk to the other bus drivers and with the control center by radio.

Are you more interested in management and solving challenging tasks? Then set up your own control center event alone or together with friends and get into the role of the manager! Schedule tours for real drivers, keep an eye on the fleet and master exciting challenges in cooperation with your bus drivers. Can you satisfy both your drivers and passengers and handle any unforeseen events?

The Early Access of the Control Center Simulator for OMSI 2 starts in the 4th quarter of 2019. All features and details will be announced in the following weeks. Stay curious!
Naposledy upravil TheFloxiCz dne 24 říj 2019 14:33, celkově upraveno 3
TheFloxiCz
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1901
Registrován: 25 kvě 2014 22:21

Re: [PeDePe] Control Center Simulator (Work in progress/WIP)

Příspěvekod Mr.BigPig » 16 zář 2019 11:10

Tak to vypadá hodně zajímavě ale zajímá mě cena téhle srandy
Retardátor 3000
Aneb prostě hůmorník
Uživatelský avatar
Mr.BigPig
Objevující člen
Objevující člen
 
Příspěvky: 45
Registrován: 31 kvě 2018 19:27
Bydliště: Ostrava Mariánské hory

Re: [PeDePe] Control Center Simulator (Work in progress/WIP)

Příspěvekod TheFloxiCz » 24 říj 2019 14:21

Control Center Simulator
Dostupnost: Steam, Aerosoft, PeDePe (zatím nelze zakoupit)
Cena: Neznámá
Datum vydání: Q4 2019
Program bude v češtině: Ano


GAMEPLAY
Po oznámení Control Center Simulatoru pro OMSI 2 bychom Vám rádi sdělili nějaké informace týkající se hratelnosti.

Eventy mohou být pořádány a vytvořeny kýmkoliv. Při vytvoření budete moci zvolit datum, čas, dobu trvání a mapu. Organizátor eventu, hráč nebo společnost, bude moci připravit různé vozidla, které budou muset být použity v eventu. Ostatní hráči se mohou eventu účastnit. Všechny vytvořené eventy budou s reálnými hráči, nikoliv s virtuálními řidiči!

V průběhu konání eventu je organizátor nebo manažer zodpovědný za přidělování směn účastníkům. Všechny účastníky eventu bude možné sledovat na mapě. Budete také moci s nimi komunikovat.

Obrázek



KOMPATIBILITA S BBS (Bus Company Simulator)
Program samozřejmě bude kompatibilní s našemi ostatními, tj. Bus Company Simulator a OmniNavigation.

Každý event bude moci být propojen se společností. V tomto případě bude 50 % výdělku za celý event převeden do společnosti po skončení eventu. Výhodou je, že společnost může využít své stávající vozidla pro event. Tyto zvolená vozidla nebudou moci být využity ve společnosti v průběhu eventu.
Zbytek výdělku poputuje mezi ostatní hráče, kteří se zúčastnili eventu. Každý dostane tyto peníze na svůj soukromý profil v Multiplayeru.

Obrázek


Kontrola jízdenek - revizoři
Organizátor nebo manažeři budou zodpovídat za koordinaci revizorů. Bude možné poslat jednoho revizora nebo celý team na vybranou zastávku. Budete moci rozhodnout, zda revizoři zůstanou na jedné zastávce a budou kontrolovat všechny projíždějící autobusy nebo na jedné zastávce nastoupí a vystoupí na další. Hráči budou o revizorech informováni o jejich akci prostřednictvím vyskakovacích oken.

Systematické kontroly revizorů mohou vygenerovat peníze navíc v průběhu eventu. Musíte také brát v potaz výplatu jednotlivých revizorů. Před samotnou kontrolou by tedy bylo vhodné promyslet počet vyslaných revizorů v závislosti na počtu cestujících nebo projíždějících hráčů

Obrázek
Obrázek


PŘEHLED
Všechny budoucí eventy bude možné vidět v přehledu, ve kterém budou detailní informace ke každému eventu. V přehledu uvidíte všechny budoucí veřejné eventy, které se budou kdy konat. Do nich se budete moci přihlásit. Mimo jiné také uvidíte počet účastníků, kdo event pořádá a v jakém jazyce bude probíhat komunikace.

Obrázek


NÁHODNÉ UDÁLOSTI
V průběhu eventu mohou také kdykoliv nastat nepředvídatelné náhodné události. V takovém případě musí řidič kontaktovat dispečink a popsat situaci. Dispečink na základě obdržených informací zavede příslušné opatření. Dispečink bude moci na Vaše místo posílat policii kvůli šarvátkám v autobusu, záchranku v případě zdravotních problémů cestujícího nebo mechanika při závadě na autobusu. Každá z těchto události zabere několik minut. Dispečer bude muset promyslet, na jaké zastávce se má událost vyřešit, aby nedošlo k velkému zpoždění.

Zejména v případě naléhavých problémů, jako je například záchranná služba, bude potřeba urychleně a dobře komunikovat s dispečinkem, aby byla událost co nejlépe zvládnuta.

Obrázek



Všechny novinky jsou dostupné Facebooku PeDePe GbR!
TheFloxiCz
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1901
Registrován: 25 kvě 2014 22:21


Zpět na Advanced Omnibus Driver

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník