TOPlist

Logitech Profiler

Speciální forum sloužící pro témata výhradně o OMSI 2.

Logitech Profiler

Příspěvekod blue.dot » 18 pro 2013 19:05

Zdravim.

Je tu niekto, kto pouziva pre hranie OMSI 2, Logitech Profiler? Ja konkretne mam nadefinovane POV (hat) switche volantu, lebo hra ich inac nevidi (aj v nastaveniach). Vsetko funguje super. Ale teraz som niekde tu cital, ze hra bezi bez bugov ak je spustana ako spravca. Tak som to skusil, ale hned to co som si prve vsimol je, ze teraz mi ale nereaguje na moje nastavenia z Profileru. Vsetko funguje normalne ked hru spustam bez admin prav. Overil som si to 3 krat. Al teda chcel by som vediet ci to robi len mne. Mohol by to niekto odskusat? T.j. ak ma tu niekto cez profiler inak nadefinovane tlacitdla. Neviem, ci mi to robilo aj v OMSI 1, kedze tu som asi nikdy ako spravca nespustal, ale asi skusim.

Vdaka
blue.dot
Rozkoukaný člen
Rozkoukaný člen
 
Příspěvky: 74
Registrován: 11 črc 2011 14:16

Re: Logitech Profiler

Příspěvekod kalvik » 18 pro 2013 19:10

Mě to funguje bez problému. Taky pouštím hru přes správce. Používáš volant na více her ? V Profileru jsou nastaveny profily na různý hry a ty si můžeš měnit, ale to je asi málo pravděpodobný, když ti to při normálním spuštění funguje..
Uživatelský avatar
kalvik
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 127
Registrován: 11 dub 2011 22:19

Re: Logitech Profiler

Příspěvekod blue.dot » 18 pro 2013 19:17

Hej mam tam viac profilov. A nefunguje to ani v OMSI 1.

Ale zatial som to poriesil tak, ze aj profilera musim spustit ako spravcu. Takze len odfajknem na zastupcovy nech sa to vzdy spusta ako spravca.
blue.dot
Rozkoukaný člen
Rozkoukaný člen
 
Příspěvky: 74
Registrován: 11 črc 2011 14:16


Zpět na OMSI 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků