TOPlist

OMSI 2

Speciální forum sloužící pro témata výhradně o OMSI 2.

Re: OMSI 2

Příspěvekod Gryzly65 » 22 pro 2012 14:34

To myslíš vážne, alebo ti to proste príde vtipná tá otázka? :? :roll:
Obrázek
Uživatelský avatar
Gryzly65
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 6163
Registrován: 12 dub 2011 21:36
Bydliště: Boratislava

Re: OMSI 2

Příspěvekod MarekZ » 22 pro 2012 14:44

Bohužial, nebude :cry: .
Uživatelský avatar
MarekZ
Zasloužilý tvůrce addonů
Zasloužilý tvůrce addonů
 
Příspěvky: 1977
Registrován: 03 lis 2011 18:21
Bydliště: Bratislava

Re: OMSI 2

Příspěvekod Kubasek12 » 22 pro 2012 14:45

To je dobře.
Obrázek
Uživatelský avatar
Kubasek12
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 956
Registrován: 11 dub 2011 22:26
Bydliště: 739 61 Třinec - Česká Republika

Re: OMSI 2

Příspěvekod Kuba5 » 22 pro 2012 14:46

Tohle je fakt síla. Marcelovi se povedlo udělat populární hru, tak si teď myslí, že je mistr světa a začne prodávat v podstatě o něco vylepšenou původní hru 2x dráž. Nejvíc mě sere, že OMSI není ani trochu žádný propracovaný simulátor, ta fyzika možná vypadá dobře, ale je extrémně jednoduchá, stejně tak grafika.
Prostě celá hra je udělaná na hoodně nízký úrovni a je mezi lidmi (ty co se zajímají o autobusy apod.) nejhranější jen proto, že nic jinýho není.
Prostě si ta hra nezaslouží ani náhodou takovou cenu. S tím ať jde Marcel a jeho tým do *, já osobně si to fakt kupovat nehodlám jako snad nikdo. :roll:

EDIT: A kdyby někdo chtěl říkat, že na tom dost pracovali, tak já tomu nevěřim, že ta hra je jejich jedinný příjem peněz.
Uživatelský avatar
Kuba5
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 281
Registrován: 07 dub 2011 19:50

Re: OMSI 2

Příspěvekod VencaCZ » 22 pro 2012 15:03

Neřeknu kdyby vydávali hru OMSI 2 jako s upraveným enginem, jinou grafikou a podobně, ale vždyť to budou natuty dvě stejný hry s jinými detaily ...

Proč to dělat jednoduše, když to jde složitě? že?
Uživatelský avatar
VencaCZ
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1758
Registrován: 22 dub 2011 11:50
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: OMSI 2

Příspěvekod DIMI » 22 pro 2012 15:07

Chlapi, číst ty vaše názory, mám skutečně pocit, že bych si odstřelil hlavu. To jsou zase rozumy jednou. Nezlobte se na mě, ale sem tam to je prostě výlev močůvky. Konkrétně:

Otázka ceny: Kdo z vás ví, kolik bude stát ten update? Nikdo, ale všichni chytrý jak paní Radová. Proč začít nadávat až po tom, co zjistím, že to bude drahý, když můžu teď, že? :|

Kuba5 píše:Tohle je fakt síla. Marcelovi se povedlo udělat populární hru, tak si teď myslí, že je mistr světa a začne prodávat v podstatě o něco vylepšenou původní hru 2x dráž.


Tomu říkám opravdu věštění z koule, opravdu neuvěřitelný.

Kuba5 píše:Nejvíc mě sere, že OMSI není ani trochu žádný propracovaný simulátor, ta fyzika možná vypadá dobře, ale je extrémně jednoduchá, stejně tak grafika.
Prostě celá hra je udělaná na hoodně nízký úrovni a je mezi lidmi (ty co se zajímají o autobusy apod.) nejhranější jen proto, že nic jinýho není.


A to vyčítáš Marcelovi? Je sice hezký, jak zkušeně dokážeš přirovnávat hru ke skutečnému světu, ano, oproti světu je ta fyzika opravdu extrémně jednoduchá, fototexturová grafika taky, ale právě u toho je podstatný, že to dohromady VYPADÁ DOBŘE = dělá dobrý dojem, jak sám píšeš. To že se vyplatí dělat nízkonákladový hry do Alberta typu Bus Simulator za 399,- víc, než udělat pořádný simulátor pro bandu pubescentních šotoušů je prostě fakt. Já být všemi ostatními jsem rád a děkuji bohu, že je alespoň kur*a něco, co se snaží dělat iluzi řízení autobusu a ne hranatý krabice s létajícíma modrýma tabulkama s nastavováním sedačky.

Kuba5 píše:Prostě si ta hra nezaslouží ani náhodou takovou cenu.


Ty sice tu cenu neznáš, ale rozhodně si je nezaslouží. Gratuluju.

Koňásek píše:Jako jsem čím dál víc znechucen. Věci který mě nejvíc vadí a jsou neviditelnějšíma chybama opravovat nebudou. Jsem nadšen v představy, že po tom, co jsem si koupil polovičatou hry, se místo jejího opravení doučkám toho, že si budu muset koupit uplně stejnou hru znova, s tím že ty bugy mě tam budou sr*t pořád stejně. Úžasné :!:


Co je na původní hře polovičatýho prosím tě? Co z tohohle v tý hře není? http://www.omsi.cz/index.php?strana=o-hre
Naprosto ukázkový argument.

DwX píše:už vidím tu jejich slevu ..bude to stat 30€ se slevou to bude 29€ platit za OMSI 2 když to bude stejné jako OMSI 1 akorát tam bude kloub nikdy ! to si můžou jit Němci vy*ouřit Č......

stejně to vydají a za chvili to bude na stažení i s crackem ...


Další jasnodemencevidec.

DwX píše:stejně to vydají a za chvili to bude na stažení i s crackem ...


Čekám až si to někdo zkusí přes tohle forum poslat byť třeba SZ.

Deiv píše:Když už tak by tam mohl být alespoň multiplayer :/ Hoši šprechtit německy (ani nijak obvzlášť anglicky) neumim, takže nechce tese ho někdo na tom webu zeptat co v tý nový hře bude tak úžasnýho že ji musejí vydat, a udělat jako patch ;)


Vzdělávat se, uměl bys to a na takovou debilní otázku ses mohl klidně zeptat sám.


KDO JSME?

ČEŠI!

CO CHCEME?

VŠECHNO ZADARMO!

A KDYŽ TO NENÍ ZADARMO?

TAK JSME NASRANÝ A OBVIŇUJEME TY ZLODĚJSKÝ KAPITALISTY, KTEŘÍ UMÍ TO, O ČEM MY UMÍME JENOM KECAT! STEJNÝ JAK SE SPORTEM, KAŽDEJ TLUSTEJ NEŠIKOVNEJ BASTARD, ALE Z FLEKU BY MOHL VÉST NÁROĎÁK JAKÝHOKOLIV SPORTU.

Zpátky komanče na nás a nebudeme mít zase ani hovno, ale budeme spokojený a nějakej vydřiduch němec Marcel nás rozhodně stresovat nebude, protože nebudeme ani vědět, že nějaký update vyšel.
DIMI
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4355
Registrován: 06 bře 2011 18:23
Bydliště: Praha

Re: OMSI 2

Příspěvekod dobo » 22 pro 2012 15:13

konečne správny názor!!! tieto blbé reči byť tebou by som rovno mazal
dobo
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 471
Registrován: 16 črc 2012 15:48

Re: OMSI 2

Příspěvekod VencaCZ » 22 pro 2012 15:15

Obrázek
Uživatelský avatar
VencaCZ
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1758
Registrován: 22 dub 2011 11:50
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: OMSI 2

Příspěvekod bosko1984 » 22 pro 2012 15:26

DwX píše:
stejně to vydají a za chvili to bude na stažení i s crackem ...

Čekám až si to někdo zkusí přes tohle forum poslat byť třeba SZ.

Jak můžeš vědet že třeba mě někdo pošle přes SZ odkaz na stažení hry ?
AMD FX-4300 black edition GIGABYTE 970A-DS3P Ram 8 gb ASUS STRIX GTX950 DC2OC 2GD5 Gaming 2G Western Digital 1TB Logitech G25 Windows 8 64bit
Obrázek
Obrázek
:D Omsi-der Omnibug simulator :D
Uživatelský avatar
bosko1984
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 4707
Registrován: 11 dub 2011 23:13
Bydliště: Český Brod

Re: OMSI 2

Příspěvekod Gryzly65 » 22 pro 2012 15:27

Rudá armáda vidí, rudá armáda ví.. ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Gryzly65
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 6163
Registrován: 12 dub 2011 21:36
Bydliště: Boratislava

PředchozíDalší

Zpět na OMSI 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků