TOPlist

Pomoc s editorem

Speciální forum sloužící pro témata výhradně o OMSI 2.

Pomoc s editorem

Příspěvekod valdos.sei » 11 led 2022 14:09

Zdravím,
už od mala, mě zajímají autobusy a už od mala jsem hledal dobrou hru na to, abych si ty autobusy mohl zařídit, ale co nejreálněji. Ano, našel jsem ji. Je to OMSI 2. Teď je mi 13 let a OMSI hraji už asi od devíti. Je to výborná hra. Nejvíce mě však baví české městské mapy. Projezdil jsem už dá se říct vše. Nejvíce mě baví mapa AFG Prague Citybus (linka 235,219..atd.) nebo mapa Kojetice. Ty jsou moje nejoblíbenější.

Když jsem postupně stárnul, tak mi došlo, že někdo ty mapy musí vytvářet. Já jsem z města Uherské Hradiště a žiji tady už od narození a jezdím autobusem prakticky každý den. No, tak jsem si řekl, že bych mohl vytvořit mapu Uherského Hradiště. Už jsem si představoval, jaký by to byl geniální pocit jezdit ve svém rodném městě autobusem. Myslel jsem si, že jsem dost počítačově zdatný a že bych to mohl zvládnout. OMSI Editor mi to ale neumožňoval. Prostě je to na mě moc těžké. Ano, dokázal jsem to rozjet, pochopit, že Splines jsou silnice a chodníky, dokázal jsem si dokonce udělat i mapový podklad, aby bylo jednodušší pokládání Splines, ale nemám na to prostě. Neumím vybrat správnou silnici, neumím si tu silnici vlastně vytvořit (ani s tutoriálama)...atd.

Došlo mi, že jako na těch různých mapách, pracuje tým odborníků, kteří se v tom vyznají. Chtěl jsem se tedy zeptat, zda je tu někdo takový, který by mi v tom jakýmkoliv způsobem dokázal pomoc. Klidně bych se s ním nějak spojil, ale moc prosím. Je to můj sen tu mapu vytvořit. Možná, kdybych byl trochu starší, tak bych to i dokázal, ale nevím, zda jako starší, vůbec ještě OMSI hrát budu... Nepředpokládám, že tady někdo takový bude, kdo by mi s tím pomohl, ale i tak píšu, kdyby tady byla nějaká pravděpodobnost.

Přeji hezký den.
valdos.sei
Člen
Člen
 
Příspěvky: 56
Registrován: 16 led 2019 14:38
Bydliště: Usa

Re: Pomoc s editorem

Příspěvekod Jendoslav » 30 led 2022 21:00

Ani tutoriál od Peťulínka(Petr Kníže) ti nepomohl? Mě tento tutoriál pomohl celkem dobře. Kdyžtak přikládám odkaz: https://www.youtube.com/watch?v=ZluSJExX9QI&t

Snad pomůže :)
Jendoslav
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 4
Registrován: 07 črc 2021 12:20


Zpět na OMSI 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron