Zugriffsverletzung bei Adresse 00725189 in Modul 'Omsi.
Napsal: 27 úno 2019 12:04
Zugriffsverletzung bei Adresse 00725189 in Modul 'Omsi. Lesen von Adresse 00000008.
Tohle se mi zobrazilo když jsem si chtěl načíst mapu fiktivní Brno 2.0 z facebooku. Co mám dělat aby mapa šla správně?
Sice jsem se mohl podívát na fóru, jestli tenhle příspěvek tady už není, ale i tak jsem ho vytvořil. Jak se mám zbavit tohoto nápisu?
Zadal jsem čas, datum a mapu - mapa se načítala - potom naběhlo VYTVOŘIT TERÉN a pak NAČÍTÁNÍ DOPRAVY a najednou se mi zobrazilo Zugriffsverletzung........
Pomůže mi prosím někdo?
Děkuji
Tohle se mi zobrazilo když jsem si chtěl načíst mapu fiktivní Brno 2.0 z facebooku. Co mám dělat aby mapa šla správně?
Sice jsem se mohl podívát na fóru, jestli tenhle příspěvek tady už není, ale i tak jsem ho vytvořil. Jak se mám zbavit tohoto nápisu?
Zadal jsem čas, datum a mapu - mapa se načítala - potom naběhlo VYTVOŘIT TERÉN a pak NAČÍTÁNÍ DOPRAVY a najednou se mi zobrazilo Zugriffsverletzung........
Pomůže mi prosím někdo?
Děkuji