TOPlist

Řízení myší

Speciální forum sloužící pro témata výhradně o OMSI 2.

Řízení myší

Příspěvekod martasknol4 » 14 led 2017 10:24

Ahoj, OMSI 2 jezdím už několik měsíců myší, protože řídit na šipkách a mučit motor při rozjezdu se mi fakt nechtělo. Nevím, jestlii má tenhle problém víc lidí nebo jenom já, ale při trošičku vyšší rychlosti a při zatáčení (které se dá v pohodě zvládnout) se mi ten volant sám točí (ale ne tak jak bych chtěl), je to sice pomalé otáčení proti směru zatáčení, ale při vyšších rychlostech se to otáčí rychleji a při zabrzdění se mi ten volant otočí úplně. Na točnách je to vždy problém, takže musím vyhodit řízení myší a pomoct si klávesnicí. Jde to nějak vypnout?
martasknol4
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 786
Registrován: 17 srp 2016 11:37

Re: Řízení myší

Příspěvekod Jaškin » 14 led 2017 13:18

Není to jen tak náhodou způsobeno funkcí "Automatické vyrovnání volantu"? Ale to by Ti dělalo při každém pohybu volantem.
"Money can buy many things, even power..."
Jaškin
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 4739
Registrován: 08 bře 2013 13:02
Bydliště: In da pub

Re: Řízení myší

Příspěvekod Vojta12 » 14 led 2017 13:47

No, tak mysli martasi. Když pojedeš někde 80 km/h, tak bez této funkce by bylo řízení hrozně citlivý a nezvládl bys jízdu. Ono se s tím dá naučit. Pokud tuto funkci nechceš, budeš muset řídit na klávesnici.
Uživatelský avatar
Vojta12
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 417
Registrován: 27 lis 2015 20:51
Bydliště: sídliště

Re: Řízení myší

Příspěvekod martasknol4 » 14 led 2017 13:49

No jako já myslím, nejsem Gamesovsky abych jezdil 80 km/h do zatáčky, ale na to, abych se otočil bez problému na kruháči musím jet tak 7 km/h, ale ono to u některých autobusů dělá víc a u některých míň. Ale tato funkce je spíš dobrá, protože u myši alespoň tak dlouho netrvá srovnání u volantu, u klávesnice jo.
martasknol4
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 786
Registrován: 17 srp 2016 11:37

Re: Řízení myší

Příspěvekod Vojta12 » 14 led 2017 13:54

No, s myší jsem jezdil sakra dlouho a nikdy mi nepřišlo, že by mě tato funkce omezovala na křižovatkách, kruhácích, nebo kdekoliv jinde. A ano, samozřejmě, že je ta funkce dobrá. Je to taková pojistka před řízením jako prase. :)
Uživatelský avatar
Vojta12
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 417
Registrován: 27 lis 2015 20:51
Bydliště: sídliště


Zpět na OMSI 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků