TOPlist

Kojetice - datum vydání

Speciální forum sloužící pro témata výhradně o OMSI 2.

Kojetice - datum vydání

Příspěvekod martasknol4 » 26 pro 2016 16:39

Ahoj, nevíte, kdy bude vydána další verze Kojetic (patch)? Na omsi.cz nic nepíšou, ale u minulého patche je JŘ a je tam psáno "...do 10.12.2016...". Já chápu, že touhle informací se tak úplně řídit nemám, ale autor nikde jinde nepřiblížil datum vydání. Nevíte o tom něco?
martasknol4
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 786
Registrován: 17 srp 2016 11:37

Re: Kojetice - datum vydání

Příspěvekod tramvaj3 » 26 pro 2016 16:45

Rilian píše:Update s nejvyšší pravděpodobností už žádný nevyjde. Alespoň ne od nás. Od září nás bohužel opustil tvůrčí zápal a postupně se tým rozpadl. Já sám jsem ještě v říjnu kus postavil, ale není to nic, co by se dalo považovat za posun v projektu (je to asi 1 km silnice s okolím vedoucí z Kojetic na venkov). Vím, že to část z vás zklame, ale ani já už nemám čas a chuť na to, abych to dotáhl do další verze. Venku je poslední verze 1.21, kde je chrono, které nemá nastavený konec, tj. buď si ho můžete sami doplnit nebo složku s chronem smazat a mapa by měla fungovat jako před chronem. I přesto, že už další verze nevyjde, doufám, že vám Kojetice zpříjemnily hraní a byly pro některé z vás třeba inspirací pro stavbu vlastní mapy.
only in our country CZ B741 no. 127(not in service)
15Tr no. 01 historic <3+RTO and 267
Come take a ride with noisy 15Tr in Budweiser, limited edition! : D
ZF!
Škoda 21tr(ab)/22tr forever!
Uživatelský avatar
tramvaj3
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 3602
Registrován: 07 kvě 2012 14:53
Bydliště: V Budějovicích, samozřejmě v Českých

Re: Kojetice - datum vydání

Příspěvekod martasknol4 » 26 pro 2016 17:32

Aha, děkuju. Je to škoda, tedy alespoň pro mě. :cry:
martasknol4
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 786
Registrován: 17 srp 2016 11:37


Zpět na OMSI 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

cron