TOPlist

Omsi 2 irisbus citelis 12 úprava

Speciální forum sloužící pro témata výhradně o OMSI 2.

Re: Omsi 2 irisbus citelis 12 úprava

Příspěvekod TondaMaslo » 10 led 2022 20:45

Právě si protiřečíš. Tys to dostal od někoho kdo určitě řekl že to nikomu nedá, a ten to dostal od někoho kterej řekl že to nikomu nedá atd. atd. BAN by jsi měl dostat za šíření soukromých výtvorů bez povolení toho kdo to upravil a bez povolení autora samotného modelu.
Karosa lover
Uživatelský avatar
TondaMaslo
Rozkoukaný člen
Rozkoukaný člen
 
Příspěvky: 82
Registrován: 06 lis 2021 14:21

Re: Omsi 2 irisbus citelis 12 úprava

Příspěvekod JacobusCze » 12 led 2022 18:32

A dostali oni autoři úpravy povolení od autora modelu? Jestliže nikoliv, chyba vznikla už na začátku. Upravit si placený add-on (sám pro sebe bez povolení je v pořádku, dokud to nesdílíš) a jen ho rozeslat kamarádům mi také nepřijde morálně správné. Jestliže opravdu povolení nedostali a model se dále šíří, není to pak chyba "komunity" ale úpravářů samotných, kteří se i na "soukromé" rozeslání měli vykašlat.(posílat to Marwimu byla také chyba).
Já znám odkaz ke stáhnutí onoho modelu (respektuji přání a nešířím), ale dělat si s ním můžu co chci, nejsem autorem odkazu na nahrané dílo (já jsem ho nenahrál na internet), tudíž pokud stáhnu pro osobní použití, nebo sdílím odkaz ke stažení, za nic vlastně nemůžu. Někdo jiný to nahrál, je to někde sdílený odkaz, proč si to v tom případě nemůžu stáhnout? To je jako s filmy. Pirát je jen ten, kdo to nahraje na internet. Kdo si to stáhne je bez úhony. Pokud bych já jako osoba nahrál onen model někam na internet, až po té za to nesu plnou zodpovědnost kam se to dostane a kam ne.
To je v případě že by se to šířilo bez povolení od samotného autora add-onu.
Jestliže povolení na úpravy a šíření měli, tak přesto právě oni nesli odpovědnost za to, ke komu se to dostane. (Když to chtěli mít "VIP")
Když si někdo udělá VIP model sám pro sebe, je mi to jedno, ať ho má. Ale když ho fakt nechce rozšířit, tak ať to prostě neposílá.

EDIT 12.01.2022 17:42
Omlouvám se za mojí chybu. Šíření odkazů na dílo je také špatné. Koukal jsem však pouze na téma týkajících se právě placených filmů. Jestli to platí i pro díla, které autor zveřejnil zadarmo? Z logického hlediska bych řekl že ne. Jestliže to autor sdílel s úmyslem na tom nevydělat. Kdyby někdo chtěl, může mě v tomhle opravit.
JacobusCze
Objevující člen
Objevující člen
 
Příspěvky: 44
Registrován: 23 led 2018 22:36

Re: Omsi 2 irisbus citelis 12 úprava

Příspěvekod AdamPivonka » 27 črc 2022 13:22

Ahoj já bych chtěl tu úpravu a nikam bych a nerozesilal bych to zatím ahoj
AdamPivonka
Objevující člen
Objevující člen
 
Příspěvky: 38
Registrován: 19 dub 2020 08:39

Re: Omsi 2 irisbus citelis 12 úprava

Příspěvekod TondaMaslo » 27 črc 2022 17:19

pochop prosím že NE.
Karosa lover
Uživatelský avatar
TondaMaslo
Rozkoukaný člen
Rozkoukaný člen
 
Příspěvky: 82
Registrován: 06 lis 2021 14:21

Předchozí

Zpět na OMSI 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků