TOPlist

Zákaz reklamy

Máte-li nápad, jak vylepšit naše fórum - můžete to napsat sem.
Pravidla fóra
Tato sekce má od 31/07/2013 nová pravidla, která naleznete zde.

Re: Zákaz reklamy

Příspěvekod Koňásek » 07 srp 2013 19:06

Wood: Často mě sereš, často mě rozesměješ. Ale je to tím, že dycky umíš tnout do živého, a to se mi líbí :D

Svůj podpis, nepovažuji nikterak obtěžující a závadný a nikdo mě ani v tomto smyslu nekontaktoval. Snažím se aby byl decentní. Gif jsem našel náhodně a okamžitě mi připoměl moje postávání na semaforech při hraní omsi. Popis výbavy považuji za standardní z jiného fóra. A miniaturní písmo je použito pouze proto, aby odsunulo text, tak aby lícoval první a druhý řádek při lupě 150% :D

Opravdu je to neškodně prosto duché.
Ale respektuji názor ostatních a chci nikoho svým podpisem obtěžovat. Pokud jsou k tomu nějaké výtky, pište PM a podpis změním či smažu ;)

Řídím se tím, že svoboda jednoho končí tam, kde začíná svoboda druhého ;) Kéž by to tak dělali všichni.
Mateřské prkno:ASUS X370 Prime|Procák:AMD R5 1600X
Grafárna:Sapphire R9 380 NITRO 4G|RAM:16GB
Uživatelský avatar
Koňásek
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1665
Registrován: 08 čer 2011 10:09
Bydliště: Brno

Re: Zákaz reklamy

Příspěvekod NettysFall » 07 srp 2013 21:12

Taky nechápu, proč Sergio nám cpe ten Microsoft, na stránkách o*******.eu Microsoft/Windows/IE 10 ani na profilovce nemá, tak proč tady :!:
Hlavně nerad slyším nebo vidím něco ohledně Windowsu 8, je to paskvil a hnus :? Ale to už je mimo téma
Allons-y!
Uživatelský avatar
NettysFall
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 2864
Registrován: 30 čer 2013 16:31
Bydliště: Šalingrad

Re: Zákaz reklamy

Příspěvekod Sergio_Cz » 07 srp 2013 21:23

Taky nechápu, proč Sergio nám cpe ten Microsoft, na stránkách o*******.eu Microsoft/Windows/IE 10 ani na profilovce nemá, tak proč tady :!:

> Proč ne?
Hlavně nerad slyším nebo vidím něco ohledně Windowsu 8, je to paskvil a hnus :? Ale to už je mimo
téma
> Já ti za to nemůžu, hold někdo je spokojen a někdo naopak ne.

Nicméně zde už je spíše diskuze, která by měla být ve Volné diskuzi a ne v "Návrhy"
Obrázek
jsem žid a neumím si změnit heslo

Discord - Autobusové simulátory, Vlakové simulátory a další hry. I Šotouši
https://discord.gg/invite/TEJEUuj
Uživatelský avatar
Sergio_Cz
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2625
Registrován: 02 kvě 2011 17:33
Bydliště: Pražký Had

Re: Zákaz reklamy

Příspěvekod DIMI » 10 srp 2013 13:16

Posouzení co je cílená reklama za účelem obohatit sebe nebo někoho jiného, bude i nadále záviset na posouzení adminitrátorů. Ke změně pravidel tedy nedojde, dále platí, že je zákázáno dávat odkazy na jiné stránky s vyjímkou screenů, fotek či videí.
DIMI
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4355
Registrován: 06 bře 2011 18:23
Bydliště: Praha

Předchozí

Zpět na Návrhy na vylepšení fóra

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron