TOPlist

Zákaz reklamy

Máte-li nápad, jak vylepšit naše fórum - můžete to napsat sem.
Pravidla fóra
Tato sekce má od 31/07/2013 nová pravidla, která naleznete zde.

Re: Zákaz reklamy

Příspěvekod DIMI » 06 srp 2013 19:49

Reklama je na fóru zakazana především prostřednictvím odkazů. Zbytek záleží na posouzení admin. To že někdo 150x řekne, že miluje IE a pořád to lidem cpe je hodně divný, ale za reklamu to nepovazuju.
DIMI
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4355
Registrován: 06 bře 2011 18:23
Bydliště: Praha

Re: Zákaz reklamy

Příspěvekod Sergio_Cz » 06 srp 2013 20:27

Rohatej píše:Sergay.

Radši mi říkej debile než Sergay. :ugeek:

btw. já tu neříkám, že miluju IE, jen říkám, že ho používám
Obrázek
jsem žid a neumím si změnit heslo

Discord - Autobusové simulátory, Vlakové simulátory a další hry. I Šotouši
https://discord.gg/invite/TEJEUuj
Uživatelský avatar
Sergio_Cz
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2625
Registrován: 02 kvě 2011 17:33
Bydliště: Pražký Had

Re: Zákaz reklamy

Příspěvekod Koňásek » 07 srp 2013 08:02

No je to především obtěžující. Číst témata do kterých přispěl Sergay je asi tak příjemné, jako sedět na pivu na zahrádce u vosího hnízda. Zvlášť teď, co se z jeho avataru stal blikající reklamní poutač společnosti Microsoft, který podobně jako vysílač podprahových signálu má tendenci zarýt se do podvědomí. Asi považoval za nutné demonstrovat svoji duševní vyzrálost a inteligent. Nu, docela se to povedlo ;) Pokud to měl být jakýsi výsměch na mou adresu, tak mě to opravdu nechává chladným. Akorát se ztrapňuješ. Prostě budu dělat, že to nevidím, jak to ostatně dělám u každé jiné reklamy. Jen jsem doufal, že aspoň v tomto koutku internetu se bez toho hnusu obejdeme.

Po krátké úvaze jsem si uvědomil, že není možné adekvátně určit hranici, kde reklama končí , či začíná. Je nutné to ponechat na dobrém vkus uživatelů. Bohužel některým se ho dostává méně a u některých již nedostatek vkusu přerostl do rozměru dětinské, kýčovité trapnosti. Nemám nic proti tomu ukazovat, co máme rádi a co používáme. Je to přirozené. I já mám v podpisu "reklamu". Všechno má ale své hranice. Většina z nás tyto hranice cítíme a ctíme. Bohužel jsou mezi námi tací, kteří mají, buď z osobního prospěchu, či pro zábavu, tendenci ty nepsané zákony porušovat. Aby mohla společnost standardně fungovat a nestala se pouze otrokem bandy vyčůránků, staly se tyto zákony psanými.
Proto jsem chtěl, aby se stanovily hranice, kam až uživatel může zajít. A ano bohužel je to kvůli jedinému členu. V zástupu místní kindermafie, by člověk čekal podobné mentální zaškobrtnutí od někoho jiného. No co naplat, mafie jako mafie.

Sergio_Cz píše:Když se ti nelíbí co píšu + můj starý avatar zavírej oči.
Toto mi připomíná diskuzi o tom, že strojvedoucí nechtějí být na snímcích šotoušů, že mají taky svá práva. Fírům bylo odpovězeno, že si mají zakrýt obličej novinama, stáhnou roletu či zalézt pod pult.
Když někdo dělá něco, co by neměl tak máme dělat, že to nevidíme? Pravda, je to dneska v módě...

Sergio_Cz píše: log společností
>To není logo společnosti ale Windowsu
Ano, je to logo produktu společnosti Microsoft, tudíž product placement.

Sergio_Cz píše:Žijeme v demokracii, pokud se ti nelíbí názor, že používám IE10 tak máš smůlu :ugeek:
To v čem žijeme rozhodně není demokracie (ale v blesku to tak píšou, tak se nedivím, že tomu věříš). To, že něco používáš, není tvůj názor. Tvůj názor může být, že je to dobrý prohlížeč, ale nemůžeš mít "názor, že něco používáš". No nevím, proč se vlastně namáhám, očividně se ti něčeho nedostávám, či bylo něco zanedbáno, při tvém duševním vývoji. To tady rozhodně nenapravím.
Mateřské prkno:ASUS X370 Prime|Procák:AMD R5 1600X
Grafárna:Sapphire R9 380 NITRO 4G|RAM:16GB
Uživatelský avatar
Koňásek
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1665
Registrován: 08 čer 2011 10:09
Bydliště: Brno

Re: Zákaz reklamy

Příspěvekod dwarf253 » 07 srp 2013 08:29

Kdybys tady o jeho avataru nezačal psát, tak jsem si toho ani nevšiml. Jako docela mi zůstává rozum stát nad tím, jak ho mohlo napadnout si tu takový avatar dát, ale myslím, že tu zbytečně děláš z komára velblouda.
dwarf253
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 1123
Registrován: 07 črc 2011 14:00

Re: Zákaz reklamy

Příspěvekod Koňásek » 07 srp 2013 09:29

Ano to je celý princip podprahových sdělení. Vědomě si jich nevšimneš, ale podvědomí je zaznamená. Ale o to tu ani nejde. Jde tu o princip. A to je vždy dělání vemblouda z komára ;) Prostě jsem nabyl dojmu, že to už překročilo onu pomyslnou hranici etiky a vkusu. Není to decentní vyjádření postoje, ale vulgární a vtíravé vnucování. A nepatří to sem.
Uznávám, že v této oblasti mám sklony přehnaně reagovat.
Také uznávám, že řešení, jak jsem ho navrhl, není dost dobře proveditelné.

Stále si ale stojím za tím, že je tohle už přes míru a mělo by se to zatrhnout. Aspoň slovní domluvou a příslibem, že se dotyčný bude krotit. (Něco ve stylu: "Prosím tě, Serdži, dej si ten avatar do pryč a nepruď tady s tím Microsoftem furt nebo s tím ten blbec nedá pokoj")
Mateřské prkno:ASUS X370 Prime|Procák:AMD R5 1600X
Grafárna:Sapphire R9 380 NITRO 4G|RAM:16GB
Uživatelský avatar
Koňásek
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1665
Registrován: 08 čer 2011 10:09
Bydliště: Brno

Re: Zákaz reklamy

Příspěvekod Jerry » 07 srp 2013 11:01

Je pravda, že kam se dneska podíváte, tam je reklama a je to hrozný. Taky to nemám rád a už vůbec ne u nás na fóru. Tady na fóru specifikovaný pravidla pro to nejsou, ale nebylo by špatný, jak říká Koňásek, udělat jakousi hranici, co by se smělo a nesmělo. Jenže tím se opět dostáváme k tomu, že někteří jedinci nepochopí, co ta ona hranice konkrétně znamená a budou z toho zbytečný rozbroje a je opravdu těžký říct, co vlastně reklama je či není. Někdo tady podával návrh, aby se zvýšil počet znaků na podpis, ale to jsme rovnou zamítli, protože by to právě přispívalo k tomu, že tam lidi budou cpát blbosti na entou. Podpisy s tím, co kdo má co rád, ano, ale decentně. To k fóru patří, ale nic se nesmí přehánět.

Pobavíme se o tom ještě s kolegou, ale prvně bych určitě zakázal gify do avatarů, protože je to fakt příšernost. Nikdo si toho tady za tu dobu nevšiml do té doby, než na sebe někdo začne tímto dost trapným způsobem upozorňovat. Sepsat či doplnit pravidla by se mohla, ale nejsme zase tak velké fórum a podle mě stačí, když to posoudím já nebo DIMI.
Uživatelský avatar
Jerry
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 186
Registrován: 03 bře 2011 22:31
Bydliště: Praha

Re: Zákaz reklamy

Příspěvekod Gryzly65 » 07 srp 2013 12:37

Gify a pohybujúce sa veci v avataroch a podpisoch som navrhoval Uz dávnejšie, vtedy tuším kvôli vikiho klubiku, každopádne sa to nejak stratilo a teraz ma teší, že sa tu takáto iniciatíva zasa objavuje :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Gryzly65
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 6163
Registrován: 12 dub 2011 21:36
Bydliště: Boratislava

Re: Zákaz reklamy

Příspěvekod wooderCZ » 07 srp 2013 12:48

Tak ještě zákaz užívání malého (pidi) písma a máme kompletní zpochybnění Koňáskova podpisu. :)
Obrázek
Uživatelský avatar
wooderCZ
Zasloužilý tvůrce addonů
Zasloužilý tvůrce addonů
 
Příspěvky: 4014
Registrován: 17 zář 2011 22:02
Bydliště: Opava

Re: Zákaz reklamy

Příspěvekod Gryzly65 » 07 srp 2013 12:50

Nebolo to myslené proti nemu. A ak mám pravdu povedať, to, že sa tie prsty na volante hýbu som si všimol až teraz :oops:
Obrázek
Uživatelský avatar
Gryzly65
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 6163
Registrován: 12 dub 2011 21:36
Bydliště: Boratislava

Re: Zákaz reklamy

Příspěvekod mhdfm » 07 srp 2013 13:11

GIF v podpisu mi nikdy nikde nevadil. Vadí mi jen Sergiovo neustálé IE, Microsoft, IE10, nejradši mám IE...
// Ano, je to otravné...
Uživatelský avatar
mhdfm
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 5756
Registrován: 09 pro 2012 08:09

PředchozíDalší

Zpět na Návrhy na vylepšení fóra

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků