TOPlist

Download téma pri každom fóre

Máte-li nápad, jak vylepšit naše fórum - můžete to napsat sem.
Pravidla fóra
Tato sekce má od 31/07/2013 nová pravidla, která naleznete zde.

Download téma pri každom fóre

Příspěvekod Apache2015 » 05 črc 2017 14:08

Napadla ma taká vec, že by v každom fóre (autobusy, mapy, atď.) bolo jedno téma (ako list repaintov napr.) v ktorom by boli všetké vozidlá, mapy (podľa fóra) a ku každému vozidlu by boli v Collapse dodaný i stiahnuteľný obsah, napr. zvuky, úpravy.

Neviem či je to dobrý nápad, mne by sa to pozdávalo pre ľudí, ktorí sa moc nevyznajú na fóre, ale aj by to zľahčovalo prácu, pretože stane sa niekedy, že niekto nevie najsť nejaký download niečoho, a tak by sa to iba nahlasilo v témate ako odpoveď na pridanie.

Budem rád za vaše názory :)
Ryzen 5 3600, 16GB Predator 3200MHz a RTX 2060.
Uživatelský avatar
Apache2015
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1689
Registrován: 18 bře 2015 19:07
Bydliště: Slovensko

Re: Download téma pri každom fóre

Příspěvekod Ikarus_435 » 05 črc 2017 14:24

Naprosto súhlasim Apač ;) Toto by uľahčilo hľadanie a bolo by to praktickejšie ;)
Môj Setup|Procesor: Intel Core i7 4790S 3,2GHz|Grafika: Nvidia Geforce GTX 745 4GB|RAM: 16GB|HDD: 2,5TB|Monitor: 18,5" ASUS VS197DE
Obrázek
Uživatelský avatar
Ikarus_435
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1350
Registrován: 03 dub 2013 18:29
Bydliště: Bratislava - Slovakia

Re: Download téma pri každom fóre

Příspěvekod Peterson » 06 črc 2017 15:54

Eh? Všetci modifikátori väčšinou starostlivo upravujú prvú stranu svojho vlákna. A ak sa to náhodou len tak objaví vo všeobecnom vlákne, holt by to mal autor hodiť na prvú stranu. Niektorí to robia, niektorí nie. Robiť z toho pravidlo je kokotina, rovnako ako pridať problémovú funkciu k problému, ktorý vlastne ani neexistuje, lebo jeho riešenie je používané síce len malou skupinou ľudí (zakladateľov vlákien), ale existuje. A ak máš zoznam dôležitých linkov, tak ti nikto nebráni sa s celým zoznamom, popismi a v podstate v elaborovanej správe so všetkými podkladmi obrátiť na autora vlákna, poprípade na červený team (a Mr.Blueberry pie) ak je zakladateľ vysoko neaktívny. Easy.
Uživatelský avatar
Peterson
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 5385
Registrován: 08 led 2013 16:35

Re: Download téma pri každom fóre

Příspěvekod MarekZ » 06 črc 2017 16:05

Určite by bolo lepšie, ak by sa vytvorila nejaká predloha na vkladanie príspevkov. Podobne to funguje na nemeckom fóre v showroome. Jednoznačne to zlepšuje prehľad pre užívateľov a robí sa všetko viac jednotvárne, proste unifikované.
Uživatelský avatar
MarekZ
Zasloužilý tvůrce addonů
Zasloužilý tvůrce addonů
 
Příspěvky: 1977
Registrován: 03 lis 2011 18:21
Bydliště: Bratislava

Re: Download téma pri každom fóre

Příspěvekod Apache2015 » 06 črc 2017 17:16

No, alebo aj to je dobrý nápad
Ryzen 5 3600, 16GB Predator 3200MHz a RTX 2060.
Uživatelský avatar
Apache2015
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1689
Registrován: 18 bře 2015 19:07
Bydliště: Slovensko

Re: Download téma pri každom fóre

Příspěvekod Peterson » 06 črc 2017 18:09

487376 píše:Určite by bolo lepšie, ak by sa vytvorila nejaká predloha na vkladanie príspevkov. Podobne to funguje na nemeckom fóre v showroome. Jednoznačne to zlepšuje prehľad pre užívateľov a robí sa všetko viac jednotvárne, proste unifikované.


V podstate áno. Na to som zabudol.

Stačí len osveta, poriadne to tlačiť. Na nemcoch sa nepohybujem, takže nie som veľmi dobrá osoba na niečo také.

Založiť to ako pravidlo v skušobnej lehote? To by šlo, nyet?

//Moment, veď showroom nápad tu už bol hádam aj rok dozadu! Len bol zhodený zo stola, ak ma pamäť neklame, ale podobný hybrid by sa ujal oveľa, oveľa ľahšie. Yeah.
Uživatelský avatar
Peterson
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 5385
Registrován: 08 led 2013 16:35

Re: Download téma pri každom fóre

Příspěvekod MarekZ » 06 črc 2017 22:30

Nejde tu o ten showroom ako taký. Ide mi o to, aby sa vytvorila taká formulka na témy, ako majú nemci v showroome. Nič viac, nič menej. ;) Navyše majú niečo obdobné aj na prezentovanie vydaných autobusov.
Uživatelský avatar
MarekZ
Zasloužilý tvůrce addonů
Zasloužilý tvůrce addonů
 
Příspěvky: 1977
Registrován: 03 lis 2011 18:21
Bydliště: Bratislava


Zpět na Návrhy na vylepšení fóra

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron