TOPlist

Lautern V2.1

Prezentace map a výtvorů v editoru
Pravidla fóra
Nové téma založte až s prvními obrázky z mapy.
Obrázky musí ukazovat pokročilý stupeň vývoje mapy.

Seznam chybějících objektů nebo splin uzavírejte do tagu CODE.

Lautern V2.1

Příspěvekod 11Boby11 » 24 dub 2019 04:51

Lautern je fiktivní město v Porýní. Jména míst a ulic jsou skutečná, ulice a budovy jsou fiktivní.
Autoři: cc_hardy, DeLautrer, DJ-Raves (repainting and beta-testing), Robin F. and Phil G (beta-testers)

Začnu citací autorů mapy:
Snažili jsme se získat co nejvyšší možnou míru reality, protoje potřeba hodně cizího obsahu. Placené addony Aachen, Rheinhausen, Hamburg T & N, Citybus O305 a Drei Generationen jsou vyžadovány.
Pokud se najdou stěžovatelé je nám to jedno. Buď je na mapě rozmanitost, nebo jsou použity standardní freeware addony. Rozhodli jsme se pro změnu! Nemusíte mapu stahovat! Odmítáme jakoukoliv diskusi o tom, zda je tolik cizího obsahu nutný!

Mapa je k dispozici již delší dobu, ale já potřebné placené addony všechny nemám, tak jsem se jí dále nezabýval. V současné době mě požádal o pomoc s instalací můj kamarád , který všechny potřebné addony má, ale instalace mu dělala velke problemy. Upřimě ani se mu nedivím, protože stahovat je toho potřeba rozhodně hodně. U mě se už za dobu hraní nahromadila řada free addonů tak jsem mu pomohl.

K dispozici budete mít 10 řiditelných linek. Z toho jsou linky 103/105 a 106/112 provozovány v kombinaci.
Mapa dále obsahuje Chrono - dny utkání Bundesligy. Zde jsou nasazovány výhradně velkokapacitní autobusy.
P + R 1 - Kyvadlová doprava Lautern Ost Hertelsbrunnenring - Fritz Walter stadion
P + R 2 - Kyvadlová doprava Vlakové nádraží - Fritz Walter stadion
Slouží k přepravě fotbalových fanoušků a je jich opravdu hodně.

Free mapa z placených addonů? Nejde jenom o placené addony je použito mnoho dalších free addonů. A musím konstatovat, že mapa je pastva pro oči , nudit se při jízdě nebute. Kámoš jezdil a já sem vydržel zírat se spadlou čelistí celou dobu. Nakonec si šel lehmout a já jsem si mapu ještě projel v noci.
Tady se jedná o skutečně vynikající práci. Doprava zcela odladěná - špička, noc, semafory.......... k tomu i počet cestujících. Naprosto bezproblémové jízdní řady a řada dalších věcí.
Takže mapa jenom tak neomrzí.

Doporučuji následující postup instalace:
1. Instalace Lautern Package Teil 1 a Lautern Package Teil 2
2. Postupně instalujte Hotfix 1 - 3
3. Nakonec instalujte Lautern Update 2.1
4. Opravte Ailist - je tady trochu zmatek

Já doporučuji Mercedes-Benz O530/O530G Citaro Euro2+Euro3 s aplikací modifikace v 4.5 Morphi. Repainty vám budou fungovat i na E3.

Před instalací proveďte zálohu. Dále si si pročtěte celé forum s mapou. Přiložený 26-ti stránkový manuál není na ozdobu! Free addony instalujte vždy min. vydané k datu vydání mapy. Instalace mapy žádným způsobem nezasahuje do nainstalovyných placených addonů. Ale pokud nemáte zkušenosti s instalací free addonů raději požádejte o pomoc někoho zkušenějšího.

Hardwarová náročnost? No samozřejmě hodně vysoká. Kritériem je Aachen. Pokud jezdíte po Aachenu budete jezdit i po Lauternu :)

Já doporučuji instalovat zklamáni rozhodně nebute.
Na YouTube najdete řadu videí, posoudit můžete i sami.

Stahovat můžete zde: https://forum.omnibussimulator.de/forum/index.php?thread/46325-update-lautern-v2-1/
11Boby11
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 141
Registrován: 15 lis 2015 12:35

Re: Lautern V2.1

Příspěvekod Duchtory » 24 dub 2019 05:33

11Boby11 píše:Hardwarová náročnost? No samozřejmě hodně vysoká. Kritériem je Aachen. Pokud jezdíte po Aachenu budete jezdit i po Lauternu :)

Však Aachen není vůbec náročný a to Kojetice mi jedou na 7fps ;)
Uživatelský avatar
Duchtory
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 443
Registrován: 25 říj 2018 18:03

Re: Lautern V2.1

Příspěvekod BusákCZ » 24 dub 2019 06:53

Oprav si odkaz. (Použij [url][/url]) ;)
Uživatelský avatar
BusákCZ
Člen
Člen
 
Příspěvky: 699
Registrován: 03 srp 2018 12:40
Bydliště: Tam kde jezdí FTL.


Zpět na Mapy a editor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 50 návštevníků